برخی از سخنان نخبگان حامی جلیلی :: لحظاتی برای عاشق بودن

لحظاتی برای عاشق بودن

نازپرورد تنعم نبرد راه به دوست عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد

لحظاتی برای عاشق بودن

نازپرورد تنعم نبرد راه به دوست عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد

لحظاتی برای عاشق بودن

آنچه که در گمان حقیر تذکری است برای بهتر دیدن و بهتر زندگی کردن خواهد آمد انشالله

خراب عشق تو را از بلا هراسی نیست
خرابه از خطر سیل در امان بوده است

به هر کجا که روم صحبت از پریشانی است
مگر حکایت زلف تو در میان بوده است

دو چشم منتظر من به کوچه کوچه شوق
مدام در طلب صاحب الزمان بوده است
...

پیام های کوتاه
  • ۹ خرداد ۹۲ , ۰۰:۳۳
    نگاه
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

برخی از سخنان نخبگان حامی جلیلی

چهارشنبه, ۱۵ خرداد ۱۳۹۲، ۰۱:۳۲ ق.ظ

سلام

                                                                                             

نخبگان حامی دکتر جلیلی

 

برخورداری از اجماع بی سابقه نخبگان و ظرفیت‏هایی که آشنا با موضوعات مختلف فکری و گره‏های کور مسائل کشور هستند نظیر اساتید و جوانان دانشگاه امام صادق(ع)، موسسه امام خمینی به سرپرستی آیت الله مصباح یزدی، مجموعه ایتان(شبکه تحلیل‏گران تکنولوژی ایران) و دست‏اندرکاران برنامه ثریا، برخورداری از ظرفیت جوانان عدالتخواه دانشجویی و نخبگان و جوانان دانشگاه‏های کشور و همچنین حمایت چهره‏هایی چون آیت الله مصباح یزدی،آیت الله کعبی،آیت الله خزعلی، حجت الاسلام میرباقری، حجت الاسلام پناهیان، حجت الاسلام آقاتهرانی، دکتر داوودی (معاون اول رییس جمهور در دولت نهم و استاد اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی)، دکتر زاهدی‏وفا (استاد اقتصاد و معاون وزیر اقتصاد در دولت نهم ) ، دکتر رزاقی، دکتر درخشان، دکتر فیاض، دکتر سعید زیباکلام، وحید جلیلی، دکتر سلیمانی (وزیر ارتباطات دولت نهم و استاد مخابرات دانشگاه علم و صنعت)، دکتر زارعی، دکتر میرکاظمی (وزیر بازرگانی دولت نهم، وزیر نفت دولت دهم و رییس کمیسیون انرژی مجلس نهم)، دکتر عادل پیغامی، دکتر لنکرانی (وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت نهم) ، یوسفعلی میرشکاک، محمدعلی رامین، وحید یامین‏پور، دکتر فؤاد ایزدی، حجت الاسلام احمدعلی یوسفی، دکتر عبدالملکی و علیرضا غزوه، دکتر علی باقری (معاون دکتر جلیلی در شورای عالی امنیت ملی کشور)، مهندس پرویز فتاح ( وزیر نیروی دولت نهم و مسئول بنیاد تعاون سپاه)، مهندس محمد رضا اسکندری (وزیر کشاورزی دولت نهم و  مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر)، دکتر رضا تقی پور (وزیر ارتباطات در دولت دهم)، دکتر علی اصغر زارعی (معاون سابق وزیر نفت و نماینده مجالس هشتم و نهم)، مهندس سید مهدی هاشمی (رییس سازمان مهندسی کشور، سرپرست وزارت کشور در دولت نهم و نماینده مجلس نهم)، دکتر غلامحسین رضوانی ( قائم مقام معاونت راهبردی رییس جمهور)

در ادامه برخی از سخنان ایشان درباره دکتر جلیلی می آید :

 

دکتر جلیلی در نگاه دیگران

آیت الله مصباح: ایشان در اصول و مبانی ضعف ندارد و در مواردی مانند پایبندی به دین و عشق به ولایت بیش از حد نصاب را دارد امیدوارم سعید جلیلی یار خوبی برای رهبری باشد .در میان کاندیداهای احراز صلاحیت‌شده، دکترجلیلی بیشترین قرابت را با گفتمان انقلاب دارد.

 

آیت الله خزعلی: من همان روز اول اعلام صلاحیت ها توسط شورای نگهبان، گفتم که من آقای جلیلی را انتخاب کردم. به همه دوستان هم بحمدالله اعلام کردم که من منتخبم آقای جلیلی است، چون شما پشتیبان ولایت فقیه هستید. مجالسی هم خدمت شما رسیده بودم و خیلی دوست داشتم شما را …

 ان شاا…. که شما رای خواهید آورد ، و در هر صورت مهم است که تعداد آرای شما بالا باشد.
ان شاء الله شما مؤیدید و چون با ولایت اهل بیت سرو کار دارید، پشتیبان شما هستند. موفقیت و عاقبت به خیری شما را از خداوند خواهانم.

 

آیت‌الله علوی گرگانی: عمل شما محبوبیت عامه برای‌تان به ارمغان آورده و در خدمت به دین و مردم توفیق داشته‌اید. 

آیت الله العظمی حسین نوری همدانی: نیز در دیدار با سعید جلیلی گفت: شما توفیقات بسیار زیادی داشته و مواضع شما باعث عظمت نظام شده است.

 

 

آیت‌الله زابلی: جلیلی را با جان و مال در این انتخابات یاری‌اش کنید و من هم در حد توان ایشان را یاری می‌کنم/ در فضای فعلی بهتر از ایشان نمی‌شناسم.

آیت الله رجبی: امروز کسی که می تواند حرکت رو به جلو کشور را ادامه دهد و نظام ما را در موضع قدرت نگه دارد و به کارآمدی دین و ولایت فقیه باور دارد، آقای جلیلی است.

دکتر سلیمانی: از هر منظر نگاه کنیم بین این 8 نفر، جلیلی اصلح است .مسئولیت در شورای عالی امنیت ملی، موجب اشراف کامل دکترجلیلی بر مسائل شده است.

معمولاً وزیران در بسیاری از جلسات معاونین و مدیران کل وزارتخانه‌ها را می‌فرستند؛ اما در جلسات شورای عالی امنیت ملی که دکتر جلیلی آنها را اداره می‌کرد، وزرا خودشان بااشتیاق حاضر می‌شوند؛ چون می‌دانند که دکتر جلیلی به‌خوبی جلسات را اداره می‌کند و بر موضوعات مختلف از جمله مسائل اقتصادی اشراف کافی دارد.

حجت‌الاسلام پناهیان در همایش "حامیان سعید جلیلی": اگر مدیر انقلابی نباشد، اهداف خوب هم محقق نمی‌شوند. کاری کنیم که دشمن بگوید با اینکه بیشترین فشارها را وارد کردیم، مقاوم‌ترین فرد انتخاب شد.

آیت الله علم الهدی: ما یک دانشجو در این‌جا [دانشگاه امام صادق‌علیه‌السلام] داشتیم که در حال حاضر جزو نیروهای ارزشی نظام است به نام دکتر سعید جلیلی، ایشان در یکی از کلاس ها سر یک مساله‌ای  با استاد همان کلاس درگیرشدند، و استاد با کمال بی‌رحمی به او صفر داد. ما هم با همه‌ی قوا بسیج شدیم تا مشکلش را حل کنیم، اما متأسفانه نتوانستیم. ایشان رسما به استادش گفت که «این صفر شما برای من از یک[نمره] صد هم با ارزش‌تر است. چون من در راه اسلام این صفر را گرفتم و آن‌قدری که من در این صفر گرفتن از شما، ادعای برتری و فضیلت می‌کنم در از دست‌دادن پای قطع‌شده‌ام در جبهه احساس فضیلت نمی‌ کنم.» اصلا این استاد خُرد شد. وضعیت به گونه‌ای شد که تا مدت‌ها دیگر نمی‌توانستند با دانشجو برخورد این‌گونه بکنند. البته ما هر کار کردیم نتوانستیم مشکلش را حل کنیم، چون از نظر قانونی نمی‌شد کاری کرد.

آیت الله سعیدی: شما افتخار نظام هستید و هرجا می‌روید، همه از روحیه عزت و حکمت و اقتدار نظام سخن می گویند و مردم می‌بینند که رجلی که از گذشته تا امروز عزت و اقتدار نظام را در جهان دنبال نموده است اکنون به عرصه آمده است. 

 

رضا الباشا، خبرنگار تلویزیون المیادین لبنان: بنده با خیلی از سیاست‌مداران ایران سروکار دارم ولی فکر نمی‌کنم کسی بتواند پرونده هسته‌ای ایران را به این خوبی مدیریت کند و امتیازاتی را که دکتر جلیلی توانسته، بتواند بگیرد.

دکتر فواد ایزدی: مقام معظم رهبری شاخص‌ها را مطرح کرده‌اند و یکی از شاخص‌ها همین مقاومت، عدم سازش و مجذوب نبودن آشکار و پنهان در نمادها و تفکرات غربی است و بنده این‌ها را در آقای جلیلی می‌بینم.  جایگاه ایشان در شورای عالی امنیت ملی بالاتر از چیزی است که امروزه بدان پرداخته می‌شود و به‌واسطه‌ی جایگاهشان اشراف ایشان به مسائل اقتصادی، فرهنگی و … در حوزه‌ی داخلی و خارجی بسیار زیاد است.

 آیت الله دری نجف‌آبادی: آقای جلیلی انسانی دوست‌داشتنی،‌ولایت‌مدار، متعهد، خدمتگزار و مردمی است.

دکتر مهدی زریباف: از شخصیت و برنامه‌هایی که ایشان ارائه دادند برمی‌آید که ایشان به شدت پیگیر اجرا شدن اصول اقتصاد اسلامی بر فضای کشور است.

 

استاد اصغر طاهرزاده: اگر بپذیریم ما هر اندازه موفقیت در انقلاب داشته‌ایم بر اساس روحیه‌ی مقاومت در مقابل استکبار و تأکید بر روی ارزش‌ها و عدالت بوده و اگر بپذیریم در هر حال باید به طور نسبی و در مقایسه با سایر نامزدها یکی را انتخاب کرد بدون آن‌که شخصیت سایر نامزدها را نفی کنم، بنده به جناب آقای دکتر جلیلی نظر دارم.

 

علیرضا قزوه به عنوان مسئول کمیته فرهنگ و هنر ستاد دکتر جلیلی منصوب شد.

 

دکتر قاضی زاده (نماینده مردم مشهد): جلیلی بهترین گزینه سکانداری قوه مجریه در ۸ سال آینده است.  سعید جلیلی نماد استقامت در مقابل نظام سلطه و زیاده‌خواهی‌ها دشمنان انقلاب اسلامی است، امروز که ایران اسلامی در جایگاه الهام بخشی  به ملت‌هاست و تلاش دارد ملت بحرین، یمن و دیگر کشورهای اسلامی را از دست نظام سلطه نجات دهد، این آقای سعید جلیلی است که در خط مقدم مبارزه با نظام سلطه ذره‌ای از حقوق ملت ایران کوتاه نمی‌آید. آنچه سعید جلیلی در مذاکرات هسته‌ای انجام داده نمادی از مقاومت ملت ایران و برگرفته از آموزه‌های دینی بوده است.

حسینی پور نویسنده کتاب "پایی که جاماند"، در اولین همایش انتخاباتی سعید جلیلی: براساس گفتمان انقلاب و راه اصلی امام و رهبری باید رئیس‌جمهوری انتخاب کنیم که در مسیر گفتمام اصیل انقلاب حرکت کند چرا که گفتمان انقلاب در دفاع مقدس پیاده کردیم و این مورد باعث پیروزی ما شد و باعث شد که تمام معادلات را بر هم بزنیم اما گفتمان انقلاب در فرهنگ و اقتصاد اجرایی و بومی نشد. 


آیت الله کعبی عضو مجلس خبرگان و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از سعید جلیلی اعلام حمایت کرد. مسئولیت ستاد مردمی حامیان دکتر جلیلی در استان خوزستان بر عهده پسر آیت الله کعبی است.

 

دکتر همایون: شناختی که دکتر جلیلی از نحوه عمل نظام جهانی امروز و جایگاه رسانه ها در آن دارند و پایبندی که ایشان به اصول انقلاب دارند، و این ویژگی که ایشان از نسلی هستند که در دوران جوانی انقلاب اسلامی را با گوشت و پوست و خون درک کرده و در جهت رشد و تثبیت آن کوشیده‌اند، ویژگی هایی است که برای رییس جمهور آینده خیلی مهم باشد.

حجت الاسلام سید حسین مومنی: برای من واقعا یک سوال است که چرا دشمن خط تخریب خود را بر روی آقای جلیلی قرار داده است و علتش چیست؟ دشمن همیشه از ما جلو بوده است و بنده جناب آقای جلیلی را انتخاب نموده ام و به نظر بنده سیری که در جامع در حال حرکت است میل به سمت آقای جلیلی است و بصیرت مردم ما بالاست و با تمام مشکلات به وجود آمده باز می بینیم که جامعه به سمت اصولگرایان می آیند.

 

حجت الاسلام آقاتهرانی: تردیدی در اصلح بودن دکتر جلیلی نداریم.

 

یوسفعلی میرشکاک:

 الا ای پایمردان خمینی!

جوانمردان آیین حسینی

پرستوهای بال و پر شکسته

که می خواهد شما را سر شکسته؟

به میدان از شما پایی که جا ماند

گواه بازگشت کربلا ماند

سرآمد انتظار سرفرازان

درآمد نوبهار پاکبازان

امیر خیل جانبازان جلیلی است

سرآهنگ سراندازان جلیلی است

 

آیت الله جزایری: گرایش علما، طلاب، جوانان و عامه مردم به جنابعالی مشهود است. قاطبه علمای خوزستان مانند جناب آیت الله کعبی که مورد وثوق مردم و روحانیتند از شما حمایت می کنند.

این گرایش به جنابعالی مصداق آیه شریفه است که می فرماید «ان الذین آمنوا و عملوا الصالحات سیجعل لهم الرحمن ودا(کسانی ایمان می آورند و عمل صالح انجام می دهند خداوند ایشان در دل مومنین محبت و دوستی قرار می دهد)».

دکتر درخشان: اگر از جلیلی حمایت می‌کنیم به این دلیل است که بر این باوریم که کاستی‌های فعلی در عدم اجرایی کردن رهنمودهای اقتصادی مقام معظم رهبری، توسط وی اجرایی خواهد شد.

 

با تشکر از آقای سید علی مرندی

  • مجید تقی نجات

نظرات  (۱)

در مورد احمدی نژاد هم از این حرفا زیاد میزدن

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی